Samdykite Android Mobiliųjų aplikacijų kūrėjas Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai dažnai susiduria su iššūkiais, bandydami rasti ir pritraukti kvalifikuotus “Android Mobile Applications” programuotojus. Patyrusių specialistų šioje srityje trūkumas ir didelė paklausa jų įgūdžiams padaro sunkiai rasti tinkamus kandidatus. Be to, nuolat besikeičiančios technologijos ir poreikis programuotojams būti šiuolaikiškų tendencijų keliamame žingsnyje dar labiau sudėtingina atrankos procesą.

Kaip galiu gauti “Android Mobile Applications” programuotojų CV?

Mes manome, kad talentų atranka turėtų būti paprasta, sudaryta iš keturių paprastų žingsnių:

 • Pasiųskite mums savo darbo galimybes, tinkamos jūsų “Android Mobile Applications” plėtros projekto apimčiai.
 • Mes paskelbsime jūsų darbą geriausiųjų “Android Mobile Applications” kandidatų grupei ir juos pakviesime.
 • Kai atsiliepia tinkami kandidatai, mes sukursime trumpą geriausių “Android Mobile Applications” gyvenimą aprašančių dokumentų sąrašą ir sudarysime jums pokalbių tvarkaraštį.

Kodėl verta samdyti per mus?

 • Aukščiausios kategorijos talentų bazė: Mes surengėme tinklą, susidedantį iš pramonės geriausių “Android Mobile Applications” programuotojų Lietuvoje ir Rytų Europoje, pasiruošusių paversti vizijas tikrove.
 • Taupantis laiką procesas: Mūsų patobulintos atrankos metodikos užtikrina, kad jūs atitiktumėte teisingą derinį, greičiau.
 • Post-recruitment parama: Mūsų santykiams darbas nesibaigia pasamdytu darbuotoju. Mes esame čia, kad teiktume nuolatinę paramą, užtikrinant sėkmę abiem pusėms.

Kodėl “Android” yra būtinas šiuolaikinėje mobiliojo programų plėtros srityje?

 • Rinkos dalis: “Android” yra dominuojanti mobiliųjų operacinių sistemų rinka pasaulyje. “Android” mobiliųjų programų kūrimas užtikrina galimybę pasiekti didelį skaičių naudotojų, maksimalų matomumą ir sėkmės potencialą.
 • Atviras šaltinis: “Android” atvirojo kodo platforma leidžia programuotojams adaptuoti ir modifikuoti operacines sistemas pagal savo poreikius. Ji suteikia daugiau lankstumo, inovacijų ir galimybių programuotojams kurti unikalias ir įvairias mobiliąsias programas.
 • Programuotojams draugiški įrankiai ir ištekliai: “Android” siūlo daugybę įrankių ir išteklių, tokų kaip “Android Studio”, SDK ir dokumentacija, kurie padeda programuotojams kurti patikimas programas. Šie ištekliai supaprastina programų kūrimo procesą ir leidžia greitai daryti iteracijas ir prototipavimą.
 • Suderinamumas su kitomis “Google” paslaugomis: “Android” idealiai įsijungia su įvairiomis “Google” paslaugomis, įskaitant “Google Maps”, “Google Drive” ir “Google Play” paslaugas. Ši integracija atveria programuotojams galimybes pasinaudoti šiomis paslaugomis ir pagerinti savo programas su pažangiomis funkcijomis ir galimybėmis.
 • Įvairių aparatūros suderinamumas: “Android” yra prieinamas įvairiuose įrenginiuose su skirtingais dydžiais, formatais ir galimybėmis. Ši įvairovė leidžia programuotojams orientuotis į įvairias aparatūros konfigūracijas, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius televizorius, nešiojamus ir IoT įrenginius.

Paprastos “Android Mobile Applications” programuotojų užduotys

 • “Android” mobiliųjų programų projektavimas ir kūrimas: Tai apima vartotojo sąsajos kūrimą, kodo rašymą ir skirtingų funkcijų integravimą, siekiant sukurti mobiliąsias programas, veikiančias “Android” platformoje.
 • Bendradarbiavimas su perf