Samdykite GCP DevOps Inžinieriai Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai dažnai susiduria su iššūkiais, bandydami rasti ir pritraukti GCP DevOps inžinierius. Tai apima ribotą kvalifikuotų specialistų, turinčių žinių apie Google Cloud Platform (GCP), srautą; didelį konkurencijos lygį iš kitų įmonių, siūlančių panašius vaidmenis; ir būtinybę pasiūlyti konkurencingą atlyginimą ir naudą, kad pritrauktų talentingiausius kandidatus.

Kaip gauti GCP DevOps inžinierių CV?

Tikime, kad talentų atranka turėtų būti paprasta ir atlikiama per keturias paprastas žingsnis:

 • Pateikite mums savo darbo galimybę, pritaikytą jūsų GCP DevOps inžinerijos projektui.
 • Mes paskleisime jūsų darbą tarp geriausių GCP DevOps inžinierių kandidatų ir juos pakviesime.
 • Kai tinkami kandidatai atsako, mes sukursime trumpą top GCP DevOps inžinierių CV sąrašą ir suorganizuosime pokalbius su jumis.

Kodėl dirbti su mumis?

 • Aukščiausios klasės talentų bazė: Mes sukūrėme tinklą iš rinkos geriausių GCP DevOps inžinierių, kurie yra pasirengę įgyvendinti vizijas.
 • Procesas, taupantis laiką: Mūsų išbaigtos atrankos metodologijos užtikrina, kad jūs greitai gausite tinkamą kandidatą.
 • Palaikymas po atrankos: Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia įdarbinimu. Mes stengiamės užtikrinti tęstinumą ir padėti abiem šalims

Kodėl GCP yra būtina šiuolaikinėje DevOps inžinerijos aplinkoje?

 • GCP teikia skalėtiną ir patikimą infrastruktūrą: GCP siūlo įvairius paslaugas ir išteklius, kurie lengvai gali būti plečiami ar sumažinami pagal programos reikalavimus. Ši lankstumo galimybė leidžia DevOps inžinieriams be problemų valdyti ir diegti programas be jokios infrastruktūros apribojimų.
 • GCP leidžia efektyviai bendradarbiauti ir automatizuoti: Naudojant GCP išsamią įrankių ir API rinkinį, DevOps inžinieriai gali automatizuoti ir optimizuoti įvairius procesus, pvz., nuolatinį integravimą ir diegimą. Tai užtikrina greitesnį ir klaidų nebuvimą programas kuriančius ciklus, leidžia komandoms efektyviau bendradarbiauti ir pristatyti aukštos kokybės programinę įrangą.
 • GCP teikia išsamesnes stebėsenos galimybes: GCP teikia patikimą stebėsenos ir matomumo įrankių, pvz., Stackdriver, rinkinį, kuris leidžia DevOps inžinieriams realiuoju laiku stebėti savo programų veikimą ir būklę. Šie įrankiai padeda greitai aptikti ir išspręsti problemas, užtikrina didelį pasiekiamumą ir sumažina neveikimo laiką.
 • GCP palengvina sklandų konteinerizavimą ir orkestravimą: DevOps inžinieriai gali pasinaudoti GCP valdoma Kubernetes paslauga, Google Kubernetes Engine (GKE), kad lengviau konteinerizuotų savo programas ir jas orkestruotų. GKE palengvina konteinerių diegimą ir valdymą, leidžia efektyviai plečiant ir gerinant išteklių panaudojimą DevOps aplinkoje.

Tipinės GCP DevOps inžinieriaus pareigos

 • Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD) procesų projektavimas ir įgyvendinimas: GCP DevOps inžinieriai atsakingi už stabilias nuolatinio integravimo/nuolatinio diegimo pipelines kūrimą ir palaikymą, kad būtų automatizuoti programinės įrangos kūrimo, testavimo ir diegimo procesai.
 • Infrastruktūros valdymas kaip kodas: Jie naudoja įrankius, tokius kaip Terraform arba Deployment Manager, infrastruktūros konfigūracijos nustatymui ir palaikymui deklaratyviu būdu, leidžiančiu skalėtinus ir kartojamus diegimus.
 • Stebėjimas ir klaidų šalinimas: Jie įgyvendina ir palaiko stebėsenos sprendimus, kurie užtikrina infrastruktūros ir programų veikimą bei greitai reaguoja į kilusias problemas.
 • Ap saugos taisyklių taikymas: GCP DevOps inžinieriai taiko geriausias saugos praktikas, konfigūruodami ugniasienes, valdydami naudotojų prieigą, įgyvendindami duomenų šifravimą ir proaktyviai ieškodami pažeidžiamumų.
 • Užduočių ir procesų automatizavimas: Jie kūria scenarijus ir automatizacijos įrankius, skirtus optimizuoti pakartotinas užduotis, pagerinti efektyvumą ir padidinti diegimų ir infrastruktūros valdymo patikimumą.
 • Bendradarbiavimas su plėtros ir operacijų komandomis: GCP DevOps inžinieriai glaudžiai bendrauja su plėtros ir operacijų komandomis, suprantant jų reikalavimus, teikiant techninį palaikymą ir užtikrinant sklandų integravimą bei programų pristatymą.
 • Stalumo planavimas ir optimizavimas: Jie analizuoja sistemos veikimą, nustato židinius ir rekomenduoja plečimo strategijas, kad optimizuotų išteklių panaudojimą ir užtikrintų programų skalėjimą.

Populiarios GCP DevOps inžinierių užduotys

Populiariausios GCP DevOps inžinieriaus užduotys:

1. Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD) procesų projektavimas ir įgyvendinimas

2. Infrastruktūros pajungimo ir konfigūracijos automatizavimas

3. Migravimo į debesį ir resursų valdymas ir stebėsena

4. Produktų klaidų šalinimas ir derinimas

5. Saugumo geriausios praktikos taikymas

6. Bendradarbiavimas su plėtros komandomis dėl diegimų ir pristatymo valdymo

7. Sistemos rezervinių kopijų kūrimas ir atnaujinimo planavimas

8. Išteklių panaudojimo ir sąnaudų optimizavimas

9. Nuolatinės tobulinimo praktikos diegimas DevOps procesuose

10. Techninio palaikymo ir pagalbos teikimas kitoms komandos nariams