Samdykite Grid Kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriai Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai, norintys rasti ir pritraukti “Grid Quality Assurance” (QA) inžinierius, dažnai susiduria su keletu iššūkių. Pagrindinės problemos apima kvalifikuotų kandidatų, turinčių specifinių įgūdžių ir patirties “grid” technologijoje, stygių, taip pat nuolatinį konkurenciją iš kitų verslų šioje srityje. Darbdaviai turi koncentruotis į savo įmonės unikalių galimybių ir privalumų demonstravimą, siekdami pritraukti geriausius specialistus.

Kaip gauti “Grid Quality Assurance” (QA) inžinierių CV?

Mes manome, kad talentų atranka turėtų būti paprasta, ir tai galima pasiekti per keturias paprastas žingsnių:

 • Siųskite mums savo darbo galimybių pasiūlymą, pritaikytą jūsų “Grid QA Engineering” projekto apimčiai.
 • Mes paskelbsime jūsų darbą tarp geriausių “Grid QA Engineering” kandidatų ir juos pakviesime.
 • Kai atsakys tinkami kandidatai, mes sudarysime trumpąjį sąrašą geriausių “Grid QA Engineering” reziumės ir suorganizuosime jums pokalbius.

Kodėl samdyti per mus?

 • Pirmosios klasės talentų bazė: Sudarėme tinklą, kuris apima geriausius “Grid Quality Assurance” (QA) inžinierius Lietuvoje ir Rytų Europoje, pasiruošusią įgyvendinti jūsų vizijas.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų nuolat tobulinamas atrankos metodika užtikrina, kad rasite tinkamą asmenį greičiau.
 • Stabdymo palaikymas po samdymo: Mūsų bendradarbiavimas nesibaigia paaukojant. Mes visada suteikiame palaikymą, užtikrindami, kad abi šalys būtų sėkmingos.

Kodėl “Grid” yra būtinas šiuolaikinėje QA inžinerijos aplinkoje?

 1. Suderintų programinės įrangos sistemų sudėtingumas reikalauja “grid” naudojimo šiuolaikinėje QA inžinerijoje. “Grid” skaičiavimai leidžia atlikti kelis bandymus tuo pačiu metu skirtingose įrenginiuose ir platformose, mažinant testavimo laiką ir didinant bendrą efektyvumą.
 2. Per daugybę mobiliojo įrengimų ir naršyklių QA inžinieriams tenka testuoti savo programas su įvairiomis konfigūracijomis. Naudodami “grid”, QA inžinieriai gali vykdyti bandymus skirtinguose įrenginiuose, naršyklėse ir jų versijose vienu metu, užtikrindami suderinamumą ir gerinant testų padengimą.
 3. “Grid” leidžia atlikti bandymus pagal principą “vienodu metu”, žymiai sumažinant laiką, skirtą testuoti didelėms ir sudėtingoms sistemoms. Atliekant testus vienu metu, QA inžinieriai gali paskirstyti testų atvejus tarp kelių tinklo mazgų, kas leidžia greičiau atiduoti atsiliepimus ir pagreitinti aukštos kokybės programinės įrangos pristatymą.
 4. Šiuolaikinėje globalioje programinės įrangos kūrimo aplinkoje QA inžinieriai dažnai turi testuoti programas įvairiose geografinėse vietose. “Grids” gali būti sutartas su mazgais, kurie yra įsikūrę skirtingose regionuose, kad būtų galima atlikti lokalizavimo ir veiklos testavimą konkretiems regionams, užtikrinant optimalų vartotojo patirtį skirtinguose regionuose.
 5. “Grid” suteikia skalėsinimo galimybes augančioms QA inžinerijos komandoms. Didėjant komandos dydžiui ir testų atvejų skaičiui, galima padidinti “grid” mazgų skaičių, tiekiant reikalingus išteklius ir talpą, kad būtų galima patenkinti didėjančius testavimo reikalavimus.

“Grid Quality Assurance” (QA) inžinieriaus bendros pareigos

 1. Dokumentacijos apžvalga ir analizė: QA inžinierius peržiūri reikalavimų dokumentaciją, kad suprastų programinės įrangos funkcionalumą ir veiklos lūkesčius.
 2. Testavimo plano ir strategijų kūrimas: QA inžinierius kuria išsamią planą, kuriame nurodomas požiūris, metodologijos ir technikos, kurias taikys testuojant programinę įrangą, aprašas.
 3. Testavimo atvejų projektavimas ir vykdymas: QA inžinierius pagal reikalavimus kuria išsamius testavimo atvejus ir juos vykdo, siekdamas nustatyti defektus ir užtikrinti programinės įrangos kokybę.
 4. Defektų identifikavimas ir pranešimas: QA inžinierius testavimo metu nustato programinės įrangos defektus ar neatitikimus ir juos struktūrizuotai ir išsamiai praneša kūrimo komandai, kad jie būtų išspręsti.
 5. Regresinio testavimo atlikimas: QA inžinierius atlieka regresinį testavimą, kad įsitiktų, jog jau anksčiau nustatyti defektai ištaisyti ir nauji pokyčiai ar gerinimai nesukelė naujų problemų.
 6. Kartu dirbant su tarpdisciplininėmis komandomis: QA inžinierius bendradarbiauja su programuotojais, produktų vadovais ir kitais susijusiais asmenimis, siekdamas užtikrinti bendrą reikalavimų supratimą ir spręsti problemas, su kuriomis susiduriama testavimo procese.
 7. Testavimo dokumentacijos palaikymas: QA inžinierius išlaiko išsamius ir naujausius testavimo plano, testavimo atvejų ir testavimo rezultatų dokumentus, siekdamas užtikrinti atsekamumą ir suteikti nuorodą būsimiems testavimo darbams ar auditams.

Populiarios “Grid Quality Assurance” (QA) Inžinierių užduotys

– Programinės įrangos bandymai, siekiant užtikrinti “grid” sistemos kokybę ir funkcionalumą
– Problemos ar defektų atpažinimas ir pranešimas apie juos “grid” programinėje įrangoje
– “Grid” taikomųjų programų testavimo atvejų kūrimas ir vykdymas
– Bandymų rezultatų analizavimas ir grįžtamasis ryšys komandai, kurianti programinę įrangą
– Kolegų QA inžinierių ir programuotojų bendradarbiavimas problemų sprendimo procese
– Dalyvavimas testavimo strategijų ir planų kūrime ir įgyvendinime
– Testavimo dokumentacijos ir ataskaitų kūrimas ir palaikymas
– Tyrimas ir klaidų atkartojimas, kuriuos praneša klientai
– Regresinio testavimo atlikimas, siekiant užtikrinti “grid” sistemos stabilumą
– Atnaujinimas ir mokymasis naujausių QA ir testavimo metodikų bei technologijų