Samdykite iOS Mobiliųjų aplikacijų kūrėjas Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai susiduria su keliomis iššūkiais, bandydami rasti ir pritraukti “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrėjus. Šie iššūkiai apima didelę paklausą ir konkurenciją už kvalifikuotų programuotojų paslaugas, ribotą kvalifikuotų kandidatų ratą ir nuolatinę poreikį būti nuolat atnaujinamiems naujausiomis “iOS” technologijomis ir karkasais.

Kaip gauti “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrėjų gyvenimo aprašymus?

Mes manome, kad talentų atranka turėtų būti paprasta, atlikta keturiais paprastais žingsniais:

 • Siųskite mums savo darbo galimybę, pritaikytą jūsų “iOS” mobiliųjų aplikacijų plėtros projekto apimčiai.
 • Mes platiname jūsų darbą per geriausių “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrėjų ratą ir juos kviečiame.
 • Kai atsakė tinkami kandidatai, mes sudarysime sąrašą geriausių “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrimo profesijos gyvenimo aprašų ir sujungsime interviu jums.

Kodėl samdyti per mus?

 • Aukščiausios klasės talentų ratai: Sukūrėme tinklą, kuris jungia pramonės geriausius “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrėjus iš Lietuvos ir Rytų Europos, pasiryžusius paversti vizijas spalvingais realiaisiais projektais.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų tobula atrankos metodika užtikrina, kad greitai rasite tinkamą derinį.
 • Parama po atrankos: Mūsų ryšys nesibaigia samdymu. Esame čia, kad teiktume nuolatinę paramą, užtikrindami abiejų šalių klestėjimą.

Kodėl “iOS” yra būtina šiandieninėje mobiliųjų aplikacijų plėtros aplinkoje?

1. Didelė naudotojų bazė ir rinkos poreikis: “iOS” užima reikšmingą rinkos dalį ir turi didelę naudotojų bazę, todėl tai yra būtina platforma mobiliųjų aplikacijų plėtrai. Kuriant “iOS”, užtikrinama, kad jūsų aplikacija pasieks platų auditoriją ir pasinaudos didžiule potencialia klientų baze.

2. Aukštos kokybės naudotojo patirtis: “Apple” žinomas dėl griežtų aparatūros ir programinės įrangos standartų, todėl “iOS” įrenginiuose yra nuosekli ir aukštos kokybės naudotojo patirtis. Platforma programuotojams teikia išsamių dizaino nurodymų, užtikrinančių “iOS” aplikacijų vizualinę patrauklumą ir lengvą naudojimą.

3. Saugumas ir privatumas: “iOS” žinomas dėl savo patikimų saugumo funkcijų ir pasiryžimo užtikrinti vartotojų privatumą. Kuriadami “iOS”, programuotojai gali pasinaudoti platformos stipriais saugumo priemonėmis, apsaugančiomis tiek vartotojų duomenis, tiek programos vientisumą.

“iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrėjo pagrindiniai pareigos

 1. “iOS” mobiliųjų aplikacijų projektavimas ir kūrimas:

Sukuriant draugiškas vartotojui ir vizualiai patrauklias aplikacijas “iOS” įrenginiams naudojant programavimo kalbas “Swift” ir “Objective-C”.

 1. Dirbant su tarptautiniais komandos nariais:

Artimą bendradarbiavimą su dizaineriais, produkto vadybininkais ir kitais programuotojais, siekiant surinkti reikalavimus ir užtikrinti savybių sklandų integravimą.

 1. Testavimas ir klaidų šalinimas:

Atlikti išsamų “iOS” aplikacijų testavimą ir klaidų šalinimą, užtikrinant, kad jos atitiktų kokybės standartus ir teiktų klaidų nemokamą naudotojo patirtį.

 1. Atnaujinimas ir prižiūrėjimas:

Nuolat atnaujinti ir tobulinti esamas “iOS” aplikacijas, siekiant pagerinti veikimą, pašalinti klaidas ir pridėti naujų funkcijų atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus.

 1. Veiklos optimizavimas:

Identifikuoti ir pašalinti veiklos problemas, tokius kaip lėtas įkrovimo laikas ir atminties naudojimas, siekiant vartotojui suteikti sklandų ir efektyvų taikinį.

 1. Seirėjimasis trendų srityje:

Informuotis apie naujausius “iOS” plėtros tendencijas, geriausius veiklos metodus ir technologijas, kad nuolat tobulintumėte įgūdžius ir išliktumėte konkurencingas šioje srityje.

 1. Bendradarbiavimas su aplikacijų parduotuvės nurodymais:

Užtikrinti atitiktį “Apple” aplikacijų parduotuvės nuostatoms, laikantis jų taisyklių ir reglamentų, kuriant ir pateikiant aplikacijas peržiūrai.

Populiarūs “iOS” mobiliųjų aplikacijų kūrimo užduotys

– Natyvių “iOS” aplikacijų kūrimas

– Vartotojo sąsajos projektavimas ir įgyvendinimas

– Maišos galimybių ir API integravimas

– Klaidų šalinimas ir trikčių taisymas

– Testavimas ir kokybės užtikrinimas

– Publikavimas “App Store”

– Priežiūra ir atnaujinimai

– Kryžminio plėtojimo naudojant “React Native” arba “Flutter” karkasus