Samdykite Java programuotojus Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai dažnai susiduria su iššūkiais, bandydami rasti ir pritraukti labai kvalifikuotus Java programuotojus. Kai kurie bendri sunkumai apima nepakankamą kvalifikuotų kandidatų pasiūlą, didelę konkurenciją nuo kitų darbdavių, taip pat ir poreikį siūlyti patrauklias kompensacijos paketas, kad būtų pritraukti geriausi specialistai.

Kaip galiu gauti Java programuotojų CV?

Mes manome, kad talentų atranka turėtų būti lengva, per keturis paprastus žingsnius:

 • Pasiųskite mums savo darbo pasiūlymą, pritaikytą Jūsų Java plėtros projekto apimtims.
 • Mes išplatinsime Jūsų darbo pasiūlymą tarp geriausių Java plėtros kandidatų ir juos pakviesime.
 • Kai tinkamas kandidatas atsilieps, mes sukursime trumpųjų Java programuotojų CV sąrašą ir suplanuosime interviu.

Kodėl verta samdyti per mus?

 • Aukščiausio lygio talentų bazė: Mes sukurėme tinklą, kuris apima geriausius Java programuotojus Lietuvoje ir Rytų Europoje ir įgalina vizijas paversti į gyvus darbus.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų rafinuota atrankos metodika užtikrina, kad Jūs greičiau gausite tinkamus specialistus.
 • Po darbo pasiūlymo palaikymas: Mūsų santykiai nesibaigia samdymu. Mes esame čia, kad teiktume nuolatinę pagalbą ir užtikrintume, kad abiem pusėms sekasi.

Kodėl Java yra nepakeičiama šiuolaikinėje plėtros srityje?

 1. Java yra nepriklausoma nuo platformos: Java programos gali veikti bet kuriame javos virtualiosios mašinos (JVM) palaikančiame įrenginyje, todėl ji yra labai universalus. Tokia kryžminės platformos galimybė leidžia programuotojams vieną kartą parašyti kodą ir paleisti jį bet kur, sumažindami plėtros pastangas ir išlaidas.
 2. Java plačiai naudojama įmonių sistemose: Daugelis didelių organizacijų savo svarbiuose verslo sistemose pasitiki Java. Java patikimos struktūros, išplečiamumo ir saugumo savybės padaro ją tinkamą kurti verslo lygio aplikacijas, kurios gali tvarkyti didelį srautą ir išlaikyti duomenų vientisumą.
 3. Java turi didelę ekosistemą ir bendruomenės palaikymą: Java turi plačią bibliotekų, karkasų ir įrankių rinkinį, kurį programuotojai gali panaudoti, norėdami pagreitinti plėtros procesą ir pagerinti aplikacijų funkcionalumą. Be to, aktyvi Java bendruomenė teikia nepakankamą palaikymą per forumus, tinklaraščius ir dokumentaciją, padedančią programuotojams ištaisyti klaidas ir rasti sprendimus savo problemoms.
 4. Java intensyviai naudojama Android aplikacijų plėtros srityje: Java yra pagrindinė programavimo kalba kuriant Android aplikacijas. Kadangi dauguma pasaulio išmaniujuoju telefonu veikia su Android sistema, Java dominavimas šioje srityje tampa būtina norint tapti mobiliosios aplikacijos programuotoju.
 5. Java leidžia kurti didelio masto išskirstytąjį skaičiavimą: Java viduje įdiegta palaika išskirstytajam skaičiavimui, naudojant technologijas kaip Remote Method Invocation (RMI) ir Java Message Service (JMS). Tai leidžia programuotojams kurti tvirtas ir išplečiamas išskirstytas sistemas, kurių reikia šiuolaikiniam pasauliui tvarkyti didelius duomenų kiekius ir gauti daugybę užklausų vienu metu.

Įprasti Java programuotojo pareigų

 1. Programinės įrangos diegimas ir kūrimas – Java programuotojai kurią struktūrą, dizainą ir funkcionalumą, naudodami Java programavimo kalbą.
 2. Kompaktiško ir palaikomo kodo rašymas – Jie kuria tvarkingą, skaitomą ir pakartotinai naudojamą kodą, kuris yra kompaktiškas ir lengvai prižiūrimas, laikydamiesi geriausios programavimo praktikos.
 3. Testavimas ir klaidų taisymas – Java programuotojai atlieka vienetų testavimą ir taiso kodą, kad būtų nustatytos ir pašalintos klaidos, užtikrinant, kad programa veiktų teisingai.
 4. Bendradarbiavimas su komandos nariais – Jie glaudžiai bendrauja su kitais programuotojais, dizaineriais ir suinteresuotosiomis šalimis, norint planuoti, kurti ir plėsti programinės įrangos sprendimus.
 5. Dalyvavimas kodų peržiūrose – Java programuotojai peržiūri savo kolegų parašytą kodą, teikdami atsiliepimus ir pasiūlymus, kaip pagerinti kodo kokybę ir laikytis programavimo standartų.
 6. Šiuolaikinių tendencijų sektimas – Jie nuolat seka naujausius Java technologijų, karkasų ir plėtros praktikų atnaujinimus, siekdami pagerinti savo įgūdžius ir žinias.
 7. Kodo dokumentavimas ir palaikymas – Java programuotojai dokumentuoja savo kodą ir palaiko dokumentaciją viso programinės įrangos plėtros gyvavimo ciklo metu, siekdami palengvinti būsimas patobulinimus ar klaidų šalinimą.

Populiarios užduotys Java programuotojui

 • Java programų projektavimas ir įgyvendinimas
 • Java kodų klaidų derinimas ir šalinimas
 • Vieneto testai Java kodui rašyti ir vykdyti
 • Bendradarbiavimas su įvairiomis komandomis, siekiant apibrėžti, dizainuoti ir įdiegti naujas funkcijas
 • Optimizuoti Java programos našumą ir išplečiamumą
 • Palaikyti ir patobulinti esamus Java pagrindu sukurtus sistemus
 • Integruoti Java aplikacijas su duomenų baze
 • Kurti ir palaikyti techninę dokumentaciją
 • Dalyvauti kodų peržiūrose, siekiant užtikrinti kodo kokybę
 • Sekti naujausias Java ir susijusias technologijas