Samdykite MEAN stack Programuotojas Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai dažnai susiduria su iššūkiais, bandydami rasti ir pritraukti ‘MEAN stack’ programuotojus savo komandai. Kai kurios pagrindinės problemas, su kuriomis jie susiduria, apima nepakankamą kvalifikuotų specialistų trūkumą šioje specializuotoje srityje, aukšta konkurencija iš kitų įmonių ir sunkumą identifikuoti kandidatus, turinčius tinkamą techninių įgūdžių ir patirties derinį.

Kur galiu gauti “MEAN stack” programuotojų gyvenimo aprašymus?

Mes manome, kad talentų samdymas turėtų būti paprastas keturiais žingsniais:

 • Siųskite mums savo darbo galimybę, pritaikytą jūsų “MEAN stack” plėtros projekto apimčiai.
 • Mes skelbsime jūsų darbą per geriausius “MEAN stack” programuotojų kandidatų ratus ir juos kviesime.
 • Kai atsakys tinkami kandidatai, mes sukursime trumpąjį sąrašą geriausių “MEAN stack” programavimo gyvenimo aprašų ir organizuosime interviu jums.

Kodėl verta samdyti per mus?

 • Aukščiausios kvalifikacijos talentų ratas: Mes surinkome tinklo išskirtinių “MEAN stack” programuotojų Lietuvoje ir Rytų Europoje, pasiruošusių paversti vizijas į gyvus darbus.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų tobulintos atrankos metodologijos užtikrina, kad gausite tinkamą pasirinkimą greičiau.
 • Po samdymo palaikymas: Mūsų partnerystė nesibaigia samdymu. Mes esame čia, kad galėtume siūlyti tęstinę paramą, užtikrinant abiejų šalių sėkmę.

Kodėl “MEAN stack” yra būtinas šiandienos plėtros kraštovaizdyje?

 1. “MEAN stack” yra būtinas šiandienos plėtros kraštovaizdyje, nes jis leidžia programuotojams kurti viso masto taikomųjų programų, naudodami vieną programavimo kalbą – „JavaScript“. Tai supaprastina plėtros procesą ir palengvina kodo bazių palaikymą ir atnaujinimą.
 2. Dar viena pagrindinė priežastis yra “MEAN stack” teikiama lankstumas ir išplečiamumas. Naudojimas “MongoDB” duomenų bazės leidžia saugoti didelius duomenų kiekius ir atlikti horizontalų išplėtimą. Be to, naudojimas “Node.js” kaip backend vykdymo aplinkos leidžia efektyviai tvarkyti konkurencinius užklausų atsakymus, todėl jis tinkamas aukšto srauto aplikacijoms.
 3. Išsami bendruomenės parama taip pat yra svarbus “MEAN stack” privalumas. Su didžia ir aktyvia programuotojų bendruomene yra daugybė bibliotekų, pagrindų ir išteklių, padedančių plėtros procese. Tai ne tik greitina plėtrą, bet ir teikia sprendimus, skirtus programuotojų patiriamiems dažniems iššūkiams spręsti.
 4. “MEAN stack” įgyvendina modernias plėtros praktikas, tokiomis kaip API ir mikroservisų architektūros naudojimas. Naudojant “Express.js” kaip backend pagrindinę struktūrą, programuotojai lengvai gali kurti RESTful API, kad galėtų sąveikauti su front-end, užtikrinant geresnį atskirų sričių atskyrimą ir modulinę plėtrą.
 5. Galiausiai, “MEAN stack” leidžia greitą prototipavimą ir plėtrą. “MongoDB” schemos nebuvimas ir “JavaScript” naudojimo lengvumas visame stack leidžia programuotojams greitai iteruoti ir eksperimentuoti su idėjomis, mažinant naujų taikomųjų programų rinkai pasiekti skirtą laiką.

Tipiškos “MEAN stack” programuotojo pareigos

 1. Kuriant ir plėtojant internetines aplikacijas:
 2. “MEAN stack” programuotojai atsakingi už funkcionalių ir vizualiai patrauklių internetinių aplikacijų kūrimą, naudojant “MEAN” (MongoDB, Express.js, AngularJS, Node.js) technologijų paketą.

 3. Rašant tvarkingą ir palaikomą kodą:
 4. Programuotojai turėtų laikytis geriausio kodavimo praktikų, rašyti perpanaudojamą ir modulinį kodą bei palaikyti kode nuoseklumą.

 5. Bendradarbiaujant su įvairių sričių komandomis:
 6. “MEAN stack” programuotojai turi aktyviai bendradarbiauti su UI/UX dizaineriais, backend programuotojais ir projektų vadovais, kad užtikrintų sklandų integravimą ir efektyvius plėtros procesus.

 7. Klaidų šalinimas ir problemų sprendimas:
 8. Internetinių aplikacijų klaidų identifikavimas ir panaikinimas, klaidų paieška ir užtikrinimas, kad aplikacijos veiktų optimaliai, yra svarbios “MEAN stack” programuotojo atsakomybės dalys.

 9. Duomenų bazių kūrimas ir palaikymas:
 10. Programuotojai turi projektuoti ir įgyvendinti duomenų bazes, naudodami “MongoDB”, užtikrindami efektyvų duomenų saugojimą ir atkūrimą bei valdydami duomenų bazės vientisumą.

 11. Atliekant vienetinius testus ir kodo peržiūras:
 12. “MEAN stack” programuotojai turėtų atlikti detalų vienetinių testų tikrinimą, kad užtikrintų kodų kokybę, ir nuolat atlikti kodo peržiūras, kad suteiktų teigiamą grįžtamąjį ryšį kitiems komandos nariams.

 13. Sekant naujausias pramonės tendencijas:
 14. Labai svarbu, kad “MEAN stack” programuotojai sektų naujausias technologijas ir pramonės tendencijas, kad galėtų nuolat tobulinti savo įgūdžius ir teikti naujoviškus sprendimus.

Populiarios užduotys “MEAN stack” programuotojams

 • Sukurti RESTful API
 • Projektuoti ir plėtoti duomenų bazines sistemas
 • Realizuoti front-end sprendimus naudojant Angular
 • Bandyti ir derinti kodą
 • Suderinti savo darbą su komandos nariais
 • Tobulinti aplikacijas, kad būtų galima padidinti mastelį
 • Paleisti aplikacijas į darbo aplinką
 • Plėtoti atsakingas internetines aplikacijas
 • Vykdyti kodo peržiūras
 • Įdiegti saugumo priemones