Samdykite Puppeteer Kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriai Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai gali susidurti su iššūkiais bandydami rasti ir pritraukti lėlių Quality Assurance (QA) inžinieriaus darbo siekiant to, kad šio darbo vaidmens specializuota pobūdis. Kadangi Lėlių teatrai yra specializuotas įrankis, leidžiantis automatizuoti naršyklių darbą, kvalifikuoti kandidatai gali būti riboti. Be to, šie darbdaviai privalo išryškinti unikalias naudas ir galimybes savo darbo skelbimuose, kad pritrauktų kvalifikuotų lėlių QA inžinierių dėmesį.

Kaip gauti lėlių Quality Assurance (QA) inžinierių CV?

Mes manome, kad talentų komplektavimas turėtų būti paprastas keturiose paprastose stadijose:

 • Atsiųskite mums savo darbo galimybę, pritaikytą jūsų Lėlių QA inžinerijos projekto mastui.
 • Mes paskelbsime jūsų darbą per geriausius Lėlių QA inžinierių kandidatų sąrašus ir pakviesime juos.
 • Kai atsakys tinkami kandidatai, sukursime trumpąjį sąrašą geriausių Lėlių QA inžinerijos gyvenimo aprašymų ir suorganizuosime jums pokalbius.

Kodėl verta įdarbinti per mus?

 • Aukščiausios kategorijos talentų bazė: Turime suburtą tinklą, sudarytą iš pramonės geriausiai kvalifikuotų lėlių kokybės užtikrinimo (QA) inžinierių, atstovaujančių Lietuvai ir Rytų Europai, pasirengusių paversti vizijas gyvais realiais veiksmais.
 • Laiko taupymo procesas: Šlifuotos darbuotojų atrankos metodologijos užtikrina, kad gausite tinkamą derinį greičiau.
 • Po įdarbinimo palaikymas: Mūsų santykiai nesibaigia įdarbinimu. Esame čia, kad teiktume nuolatinę paramą, užtikrindami, kad abi šalys klestėtų.

Kodėl Lėlės teatras yra būtinas šiandieninėje QA inžinerijos aplinkoje?

 1. Lėlės teatras leidžia automatizuoti internetinės televizijos testavimą.
 2. Lėlės teatras yra galinga priemonė, leidžianti QA inžinieriams automatizuoti internetinių televizijos projektų testavimą. Jis suteikia įvairių funkcijų, pavyzdžiui, vartotojų sąveikos simuliavimo, programos langelio paruošimo, PDF failų generavimo, suteikiantis esminį vaidmenį užtikrinant internetinių projektų kokybę ir patikimumą.

 3. Lėlės teatras suteikia visišką kontrolę ir matomumą testavimo metu.
 4. Turint Lėlės teatrą, QA inžinieriai turi visišką kontrolę testavimo metu naršyklės aplinkoje. Jis jiems leidžia manipuliuoti įvairiais interneto puslapio aspektais, tokiais kaip formų užpildymas, mygtukų paspaudimas, netgi įsikišimas ir modifikavimas tinklo užklausose. Toks kontrolės ir matomumo lygis labai pagerina testavimo procesą ir leidžia kruopščiai išnagrinėti programos elgesį.

 5. Lėlės teatras palaiko naktinio naršyklės testavimą.
 6. Lėlės teatras palaiko naktinio naršyklės testavimą, tai reiškia, kad testai gali būti atliekami nematomo vartotojo sąsajos. Tai leidžia QA inžinieriams vykdyti testus fone, darant juos efektyvesnius ir lengviau mastuojamus. Naktinio testavimo taip pat leidžia suderinamumo testavimą daugeliu platformų ir naršyklių, užtikrinant, kad programa veiktų teisingai skirtingose aplinkose.

 7. Lėlės teatras gerai derinasi su kitomis testavimo platformomis ir įrankiais.
 8. Lėlės teatras galima lengvai integruoti su kitomis testavimo platformomis ir įrankiais, tokiais kaip Jest ir Mocha, užtikrinant nesutrikdytą testavimo automatizavimo eigą. Jis taip pat turi įdiegtą koduojamo padengimo ataskaitų generavimo palaikymą ir gali būti naudojamas kartu su įrankiais, tokiomis kaip Lighthouse, našumo testavimui. Ši integruojamumo galimybė daro Lėlės teatrą vertinga turto vertybe šiuolaikinėje QA inžinerijoje.

Paprastos užduotys, kurias atlieka Lėlių kokybės užtikrinimo (QA) inžinierius

 1. Lėlių įgyvendinimas: QA inžinierius atsako už Lėlės infrastruktūros, įskaitant scenarijus, modulius ir konfigūracijas, įgyvendinimą ir palaikymą, užtikrinant sklandų automatizavimo procesus.
 2. Lėlės modulių testavimas: Jie atlieka išsamius Lėlės modulių testus, siekiant patvirtinti jų funkcionalumą, stabilumą ir suderinamumą su skirtingomis operacinėmis sistemomis, identifikuoti ir ištaisyti bet kokius suderinamumo problemas.
 3. Kokybės užtikrinimas: QA inžinierius atlieka išsamius kokybės užtikrinimo testus, siekiant užtikrinti, kad konfigūracijos ir automatizavimo procesai atitiktų reikiamus standartus ir siūlytų tobulinimo rekomendacijas.
 4. Klaidų sekimas ir pranešimas: Jie stebi ir praneša apie dalyvaujančių klaidų ar problemų, rūšiuojant klaidų stebėjimo įrankius, su aiškiais ir išsamiais aprašymais, kad programuotojai suprastų ir efektyviai išspręstų problemas.
 5. Nuolatinis integravimas: QA inžinierius glaudžiai bendradarbiauja su kūrėjų komanda, kad suintegruotų lėlę su nuolatiniu integravimo ir diegimo grandiniu, užtikrindamas automatizavimo ir diegimo procesų sąrašymą.
 6. Dokumentavimas: Jie kuria ir palaiko išsamias dokumentacijas apie lėlių konfigūracijas, modulius ir automatizavimo procesus, kurie tarnauja kaip nuorodai tiek kūrimo komandai, tiek būsimiems QA inžinieriams.
 7. Bendradarbiavimas ir komunikacija: QA inžinierius efektyviai bendradarbiauja su kūrėjais, sistemų administratoriais ir kitais suinteresuotaisiais subjektais, dalinasi įžvalgomis, siūlo gerinimus ir suteikia techninę paramą, jei reikia.

Populiarūs uždaviniai Lėlių kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriui

Populiariausi uždaviniai Lėlių kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriui apima:

– Testų scenarijų rašymas ir vykdymas

– Klaidų identifikavimas ir pranešimas

– Testų infrastruktūros kūrimas ir palaikymas

– Rankinis ir automatinis testavimas

– Bendradarbiavimas su kūrėjais ir produktų vadovais

– Testų rezultatų analizė ir atsiliepimų suteikimas

– Dalyvavimas programos peržiūrose

– Testavimo strategijų kūrimas ir įgyvendinimas

– Testų sutrikimų stebėjimas ir derinimas

– Parama ir klaidų gidas testavimo aplinkoms