Samdykite WebDriver Kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriai Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai susiduria su keletu iššūkių, bandydami rasti ir pritraukti WebDriver kokybės užtikrinimo (QA) inžinierius. Šie iššūkiai apima trūkumą kvalifikuotų specialistų šioje srityje, didelį konkurenciją tarp įmonių už talentingus inžinierius ir nuolat besikeičiančią WebDriver technologiją.

Kaip galiu gauti WebDriver kokybės užtikrinimo (QA) inžinierių CV?

Tikime, kad talentų atranka turėtų būti paprasta ir vykti per keturias lengvas steps:

 • Pasiųskite mums savo darbo galimybę, atitinkančią jūsų WebDriver QA inžinerijos projekto apimtį.
 • Mes pristatysime jūsų darbą viršuje esančiam WebDriver QA inžinierių kandidatų jūreiviui ir pakviesime juos.
 • Kai atsakys tinkami kandidatai, pasirinksime geriausius WebDriver QA inžinierių gyvenimus ir sujungsim jums interviu.

Kodėl verta siųsti mums savo užklausą?

 • Aukščiausios klasės talentų bazė: Mes turime tinklą su kuriais susisiekti su geriausiais WebDriver kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriais iš Lietuvos ir Rytų Europos, kurie gali paversti vizijas tikrove.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų perdirbti atrankos metodai užtikrina, kad gausite tinkamą asmenį greičiau.
 • Po atrankos palaikymas: Mūsų santykiai nesibaigia pasirašiusiems darbo sutartį. Mes palaikysime jus ir užtikrinsime abipuses sėkmės sąlygas.

Kodėl WebDriver yra būtina šiandieninėje QA inžinierijos terpėje?

 1. WebDriver suteikia galimybę ištestuoti įvairias naršykles:
 2. Sparta šiuolaikinės technologijos ir įvairių naršyklių prieinamumo srityje, yra labai svarbu, kad QA inžinieriai galėtų ištestuoti savo programas įvairiose naršyklėse. WebDriver leidžia automatizuoti bandymus ir juos paleisti per kelias naršykles, tokias kaip Chrome, Firefox, Safari ir Edge, užtikrinant suderinamumą ir nuoseklumą visuose platformose.

 3. WebDriver siūlo suderinamumą su daugiaplatformės testavimu:
 4. Šiandieninėje skaitmeninėje terpėje vartotojai prisijungia prie svetainių ir internetinių aplikacijų skirtingose platformose, tokių kaip stacionarūs kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai. WebDriver palaiko aplikacijų testavimą per kelias platformas, leidžiant QA inžinieriams patikrinti funkcionalumą ir vartotojo patirtį skirtinguose įrenginiuose ir ekrano dydžiuose.

 5. WebDriver įgalina efektyvų testų automatizavimą:
 6. Rankinis testavimas gali būti laiko sąnaudingas ir žmogiškųjų klaidų jautrus. WebDriver leidžia QA inžinieriams automatizuoti testų scenarijus, mažinant bendrą testavimo įdėjimą ir didinant efektyvumą. Automatizuodami pasikartojančius uždavinius, WebDriver sutaupo laiko QA inžinieriams, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į sudėtingesnius ir svarbiausius testavimo veiksmus.

 7. WebDriver integruojasi su įvairiomis programavimo kalbomis ir įrankiais:
 8. WebDriver palaiko keletą programavimo kalbų, tokių kaip Java, C#, Python ir JavaScript. Šis lankstumas leidžia QA inžinieriams pasinaudoti savo esamomis programavimo įgūdžių ir pasirinkti jiems tinkamiausią kalbą. Be to, WebDriver integruojasi su populiariais testavimo karkasais ir įrankiais, tokiais kaip Selenium, TestNG ir JUnit, plečiant bendrą testavimo automatizavimo sugebėjimus ir palengvinant integraciją su CI/CD kanalais.

 9. WebDriver įgalina lygiagrečius testavimus:
 10. Sudėtingėjant programoms ir testų rinkiniams, lygiagrečių testavimų atlikimas tampa būtinas, kad būtų sumažinta bendroji testavimo laiko įdėjimo suma. WebDriver leidžia QA inžinieriams vykdyti testus lygiagrečiai daugelyje naršyklių ir platformų, ženkliai pagreitinant testavimo procesą ir užtikrinant greitesnę grįžtamąją informaciją apie aplikacijos kokybę.

Dažniausi WebDriver kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriaus pareigos

 1. Kurti ir vykdyti automatizuotus testų scenarijus naudojant WebDriver: WebDriver QA inžinierius atsakingas už testų scenarijų rašymą ir vykdymą naudojant populiarią naršyklės veiksmų automatizavimo priemonę, vadinamą WebDriver.
 2. Nustatyti ir dokumentuoti programinės įrangos defektus: WebDriver QA inžinieriaus pareiga yra nustatyti ir dokumentuoti rastos defektus testavimo metu ir juos persiųsti kūrimo komandai.
 3. Kurti ir palaikyti testų scenarijus ir dokumentaciją: Šioje pareigoje reikia kurti ir palaikyti testų scenarijus ir kitą testavimo dokumentaciją, užtikrinant efektyvius ir efektyvius testavimo procesus.
 4. Bendradarbiauti su tarptautinėmis komandomis: WebDriver QA inžinieris turi bendradarbiauti su programuotojais, produktų valdytojais ir kitais suinteresuotaisiais asmenimis, kad suprastų reikalavimus, planuotų testavimo veiklas ir užtikrintų aukštą kokybę.
 5. Vykdyti pasikartojamąjį testavimą: Pasikartojamasis testavimas yra būtina QA dalis, o WebDriver QA inžinierius atsakingas už pasikartojamų testų atlikimą, kad būtų užtikrinta, jog naujos funkcijos ar klaidų taisymai nesukelia nepageidaujamų šalutinių poveikių.
 6. Suteikti grįžtąją informaciją, siekiant nuolatinio tobulėjimo: WebDriver QA inžinieris turėtų teikti grįžtamąjį ryšį, siekiant pagerinti programavimo ir testavimo procesus remiantis jų pastebėjimais ir patirtimi.
 7. Dalyvauti kodo peržiūrose: Šioje pareigoje galima dalyvauti kodo peržiūrose, siekiant užtikrinti, kad funkcijų ir klaidų taisymų įgyvendinimas atitinka nustatytus kokybės standartus.

Populiariausi uždaviniai WebDriver kokybės užtikrinimo (QA) inžinieriams

 1. Aplinkos diegimas
 2. Testavimo scenarijų kūrimas
 3. Testavimo scenarijų vykdymas
 4. Defektų pranešimas ir sekimas
 5. Naršyklės suderinamumo testavimas
 6. Automatinis testavimo scenarijų vykdymas
 7. Efektyvumo testavimas
 8. Pasikartojamasis testavimas
 9. API testavimas
 10. Kodo peržiūros