Pirmojo lygio IT Galvų Medžioklės Paslaugos

Atraskite nepakartojamą IT galvų medžioklės patirtį ITHR.LT.

Kaip specializuoti technologijų galvų medžiotojai, mes suteikiame prieigą prie aukščiausio lygio IT specialistų visame pasaulyje.

Pasinėrkite į mūsų strateginį ir konfidencialų procesą, nuo C lygio vadovų iki vyresniųjų programuotojų. Prisijunkite prie mūsų ir raskite technologijų gigantus, tinkančius jūsų poreikiams.

Aukštai kvalifikuoti talentai aktyviai neieško darbo, todėl pasyvūs kandidatai sudaro daugiau nei 80% visų kandidatų ITHR.LT galvų medžioklės procese.

Jūsų Privalumai

Pagrindinis skirtumas tarp galvų medžioklės ir įprasto atrankos yra didesnis sąveikumas su klientu kandidatų atrankos procese ir intensyvesnis dalyvavimas darbo pasiūlymo derybose.

Gili Technologinė Žiniotybė

Turėdami pagrindinį dėmesį IT galvų medžioklės paslaugoms, turime gilią supratimą apie technologijų pramonę, jos tendencijas ir būsimą trajektoriją.

Tarptautinis tinklas

Mūsų poveikis viršija sienas. Kaip įsipareigoję technologijų galvų medžiotojai, mūsų tinklas apima visus žemynus, suteikdami jums prieigą prie tarptautinių IT lyderių.

Tikslus Derinimas

Mes ne tik galvų medžioklės agentūra; esame jūsų strateginiai partneriai talentų įgijimo srityje. Kiekvienas pasiūlymas, kurį pateikiame, yra kruopščios įvertinimo ir derinimo su jūsų įmonės etika bei tikslais rezultatas.

Iki galo Konfidencialumas

Nuo CTO iki CEO galvų medžiotojų, mūsų procesas užtikrina konfidencialumą, išlaikydamas tiek klientų, tiek kandidatų privatumą ir orumą.

Mūsų IT Galvų Medžioklės Specializacijos

C lygio vadovai

Reikia naujo CTO ar CIO? Mūsų CEO galvų medžiotojų patirtis neapsiriboja tik aukščiausia pozicija; mes aprėpiame visą C lygį.

Technologijų skyriaus vadovai

Ar tai būtų programavimas, debesų paslaugos ar duomenų platforma, mūsų technologijų galvų medžiotojai gali rasti tinkamus lyderius kiekvienai nišai.

Vyresnieji programuotojai

Efektyvinkite savo technologinius projektus su pagrindiniais žaidėjais, suprantančiais IT projekto įgyvendinimo niuansus.

3 Mėnesių Kokybės Garantija

Kartu su mūsų kandidatais suteikiame 3 mėnesių kokybės garantiją.

Jei per šį laikotarpį darbuotojas palieka jūsų įmonę arba nustatoma, kad jis netinka, nemokamai ieškosime jums naujo, tinkamai motyvuoto kandidato.

Jūsų Kelionė

Kliento Instrukcija

Suprasti jūsų specifinius vadovavimo poreikius, įmonės kultūrą ir strateginius tikslus.

Rinkos Žvalgyba

Panaudokite mūsų didelę duomenų bazę ir pramonės ryšius, kad identifikuotumėte potencialius kandidatus.

Susisiekimas

Kreipiamės į potencialius lyderius su taktika ir profesionalumu.

Kruopštus Tikrinimas

Atlikti griežtus vertinimus, interviu ir rekomendacijų tikrinimus.

Kandidatų Pateikimas

Pateikti atrinktų aukščiausio lygio kandidatų sąrašą, atitinkantį jūsų reikalavimus.

Derybos ir Įdarbinimas

Palengvinti pasiūlymo derybas ir užtikrinti sklandų perėjimą jūsų naujam vadovui.

Kiek trunka galvų medžioklės procesas?

Prieš imdamiesi jūsų užsakymo, vertiname jo įgyvendinimo galimybes. Jei sutinkame dirbti, galite tikėtis pirmųjų kandidatų per 2 savaites.

IT Galvų Medžioklės Mokesčiai

Mūsų galvų medžioklės sėkmės mokestis svyruoja nuo 10 iki 20% metinio bruto atlyginimo ir priklauso nuo įgūdžių, patirties lygio ir srities.