BG image

Profesionalios Paslaugos nuo CEO iki CPO

Nardykite į pritaikytas IT vadovų paieškos paslaugas su ITHR.LT.

Naudojites mūsų unikaliu technologijų ir paieškos įžvalgų deriniu. Nuo Vilniaus šaknų iki tarptautinio masto – atraskite pasitikimą vadovų paieškos kelionę, pritaikytą jūsų vizijai. Jūsų kitas IT lyderis jau čia.
20yearsexperience20yearsexperience
Image
Pagrindinės Priežastys Pasirinkti Mus
Specializuota IT Vadovų Paieška
Mes ne tik atrankos specialistai; mes esame IT sektoriaus ekspertai. Mūsų ekskliuzyvus dėmesys IT lyderystei garantuoja precizumą kiekvienoje vadovo atrankoje.
Strateginis Požiūris
Mūsų vadovų atrankos procesas yra pažangius technologijų įrankių ir žmogiškųjų įžvalgų derinys, užtikrinantis, kad kiekvienas kandidatas atitiktų jūsų organizacijos pagrindines vertybes ir strateginę viziją.
Patikimi Partneriai
Didžiuojamės ugdant ilgalaikes santykius tiek su verslais, tiek su vadovais. Pasitikėkite mumis kaip jūsų strateginiu sąjungininku kiekviename IT vadovų paieškos etape.
Tarptautinė Aprėptis, Vietinis Ekspertizė
Nors mūsų šaknys yra tvirtai įsišaknijusios Vilniuje, mūsų tinklas apima visą pasaulį. Tai suteikia mums nepalygintiną pranašumą ieškant tobuliausio kandidato, nepriklausomai nuo jo buvimo vietos.
3 Mėnesių Kokybės Garantija
Kartu su mūsų kandidatais suteikiame 3 mėnesių kokybės garantiją.

Jei per šį laikotarpį darbuotojas palieka jūsų įmonę arba nustatoma, kad jis netinka, nemokamai ieškosime jums naujo, tinkamai motyvuoto kandidato.
Įgūdžiai Vadovų Atrankoje
Aukščiausio Lygio Vadovų Paieškos Procesas
Konsultacija ir Supratimas
Kiekvieną paiešką pradedame išsamiu pokalbiu apie jūsų poreikius. Mums labai svarbu suprasti jūsų įmonės kultūrą, vertybes ir strateginę viziją.
Rinkos Analizė
Mes naudojame pažangias priemones dabartinei rinkai įvertinti, identifikuodami galimus kandidatus ir įvertindami IT lyderių konkurencinę aplinką.
Kandidatų Paieška ir Įtraukimas
Pasitelkdami savo platų tinklą, kreipiamės į potencialius kandidatus, užtikrindami diskreciją ir profesionalumą kiekviename kontakte.
Griežta Vertinimo Procedūra
Kiekvienas potencialus vadovas praeina išsamų vertinimo procesą, nuo techninių ir vadovavimo gebėjimų patikrinimo iki kultūrinio atitikimo vertinimo.
Kliento Pristatymas
Kai išrenkame tinkamiausius kandidatus, mes juos jums pristatome, aprūpinti išsamaus profilio informacija ir mūsų ekspertų įžvalgomis.
Pokalbių Koordinavimas
Mes koordinuojame ir palengviname interviu procesą, užtikrindami sklandų bendravimą tarp visų šalių.
Pasiūlymo Derybos
Būdami jūsų patikimu partneriu, padedame derėtis dėl sąlygų, atitinkančių tiek jūsų įmonės tikslus, tiek kandidato lūkesčius.
Įdarbinimo Palaikymas
Mūsų darbas nesibaigia sėkmingai įdarbinus. Mes teikiame palaikymą įdarbinimo proceso metu, užtikrindami sklandų perėjimą tiek vadovui, tiek jūsų komandai.

Pasitikėkite mūsų išbandyta ir patikrinta vadovų paieškos atrankos procedūra, ir būkite ramūs žinodami, kad jūsų kitas IT lyderis yra vos už kampą.
Vadovų Paieškos Mokesčiai
Mūsų vadovų paieškos sėkmės mokestis svyruoja nuo 15 iki 20% metinio bruto atlyginimo ir priklauso nuo įgūdžių, patirties lygio ir srities.