IT Įdarbinimo Agentūra

Mūsų įdarbinimo agentūra padeda įvairaus dydžio įmonėms samdyti aukštos kvalifikacijos kandidatus į visas programinės įrangos ir interneto plėtros sritis.

Turėdami didžiulį vietinių talentų tinklą, mūsų ekspertų personalo atrankos kompanija čia, kad jums padėtų veiksmingai atrinkti kandidatus nuo vidutinio lygio kūrimo pozicijų iki vyresniųjų inžinierių ir vadovavimo vaidmenų.

Siūlome įdarbinimo sprendimus laikinoms, sutartinėms ar nuolatinėms pozicijoms, suteikdami jums reikiamus specialistus pagal jūsų poreikius.

Mūsų personalo atrankos konsultantų komanda Vilniuje yra pasiryžusi padėti verslui visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. Su mūsų pažangia technologija ir asmeniniu vietiniu požiūriu, galime padėti jums sukurti laimėtojų komandą, kurią jūs tikrai nusipelnote.

Talentai Programavimo Srityje

Mes atliekame atranką nuolatinėms, sutartinėms, laikinoms ir nuotolinėms pozicijoms visose populiariausiose programinės įrangos kūrimo srityse.

Esame boutique tipo IT darbuotojų atrankos agentūra, kuri puikiai sujungia išskirtinius kandidatus su pageidaujamais darbdaviais.

Personalo paieškos įmonė

Atraskite aukščiausios kokybės IT specialistų atrankos paslaugas jūsų verslui.

Mūsų patyrę atrankos specialistai rinks tobulą suderinamumą jūsų technologinei komandai, užtikrindami, kad turėtumėte reikiamus talentus sėkmei. Koncentruokitės į savo pagrindinį verslą, o mes rūpinsimės visais jūsų IT įdarbinimo poreikiais.

Sužinokite daugiau

Vadovu atrankos kompanijos

Patirkite pranašesnes aukščiausio lygio vadovų paieškos paslaugas, pritaikytas jūsų organizacijai. Mūsų kvalifikuoti konsultantai specializuojasi atrandami aukšto lygio vadovai, kurie skatins jūsų įmonės augimą ir sėkmę.

Sužinokite daugiau

HR Konsultacijos

Pagerinkite savo HR strategijas su mūsų išsamiomis HR konsultacijomis. Mūsų patyrę konsultantai glaudžiai bendradarbiaus su jūsų komanda, kuriant pritaikytus sprendimus, kurie optimizuos jūsų darbo jėgą, padidins darbuotojų įsipareigojimą ir skatins klestėjančią įmonės kultūrą.

Sužinokite daugiau