Samdykite Mobile App Programuotojas Vilniuje, Lietuvoje

Darbdaviai susiduria su keletu iššūkių, bandydami rasti ir pritraukti mobilius aplikacijų kūrėjus. Vienas pagrindinių sunkumų yra šių specialistų didelė paklausa, dėl kurios trūksta kvalifikuotų kandidatų. Be to, dėl sparčiai besikeičiančios technologijų aplinkos sunku rasti asmenis su atnaujintomis įgūdžiais ir žiniomis.

Kaip gauti mobiliojo aplikacijos kūrėjų gyvenimo aprašymus?

Mes manome, kad talentų paieška turėtų būti paprasta, vykdant keturias paprastas procedūras:

 • Siųskite mums savo darbo galimybę, prisitaikytą prie jūsų mobiliojo aplikacijos kūrimo projekto apimties.
 • Mes paskleisime jūsų darbo pasiūlymą per geriausių mobiliojo aplikacijų kūrėjų grupę ir juos pakviesime.
 • Kai reikalingi kandidatai atsiliepia, sudarysime sąrašą paties geriausio kandidato mobiliojo aplikacijos kūrėjo gyvenimo aprašymų ir organizuosime jums pokalbius.

Kodėl samdyti per mus?

 • Aukštos kokybės talentų bazė: Mes rinkėme tinklą, kuriame yra geriausi mobiliojo aplikacijos kūrėjai visoje Lietuvoje ir Rytų Europoje, pasirengę perkelti vizijas į gyvybę.
 • Laiko taupymo procesas: Mūsų subtilesnės atrankos metodologijos užtikrina, kad gausite tinkamą žmogų greičiau.
 • Po atrankos palaikymo: Mūsų ryšiai nesibaigia pasirinkimu. Esame čia, kad suteiktume nuolatinį palaikymą, užtikrinantį sėkmingą abiejų šalių veiklą.

Kodėl mobilioji aplikacija yra būtina šiandieninėje plėtros aplinkoje?

 1. Padaugėjęs mobiliųjų įrenginių naudojimas: Greitas mobiliųjų įrenginių, tokio kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, naudojimo padidėjimas jokiu būdu nekeičiamas norint, kad verslai turėtų mobiliąją aplikaciją. Kadangi žmonės praleidžia daug laiko savo mobiliose įrenginio, turint mobiliojo aplikaciją užtikrina, kad verslai gali efektyviai pasiekti savo tikslinę auditoriją.
 2. Paspartinta kliento patirtis: Mobiliosios aplikacijos suteikia asmenišką ir patogią naudotojo patirtį. Jos leidžia verslams teikti funkcijas, tokias kaip priminimai, asmeniškos rekomendacijos ir sklandus naršymas, dėl ko pagerėja klientų pasitenkinimas ir lojalumas.
 3. Padidinta prekės ženklo matomumas: Turint mobiliosios aplikaciją verslai gauna dar vieną platformą, kurioje galima parodyti savo prekinį ženklą, produktus ir paslaugas. Mobiliosioms aplikacijoms vartotojai lengvai pasiekia ir jas dalija su savo tinkle, dėl ko padidėja prekės ženklo matomumas ir pripažinimas.
 4. Patobulinta klientų įsitraukimo veikla: Mobiliosios aplikacijos leidžia verslams realiu laiku bendrauti su savo klientais naudojant skirtingas funkcijas, tokias kaip vidinės programos žinutės, klientų aptarnavimas ir socialinio tinklo integracija. Šis tiesioginis sąveikas padeda sukurti stiprias klientų santykius ir pagerinti įsitraukimo lygį.
 5. Gerinant duomenų surinkimą ir analizę: Mobiliosios aplikacijos leidžia verslams surinkti vertingus duomenis apie vartotojų elgesį, pageidavimus ir demografiją. Šiuos duomenis galima analizuoti, išgauti įžvalgas ir priimti sprendimus, pagrįstus duomenimis, dėl ko pagerėja rinkodaros strategijos ir verslo rezultatai.

Įprastos mobiliojo aplikacijos kūrėjo pareigos

 1. Mobiliosios aplikacijos kūrimas ir projektavimas: Mobiliosios aplikacijos kūrėjai atsakingi už mobiliosios aplikacijos naudotojo sąsajos ir funkcionalumo bendrąjį kodenimą ir kūrimą.
 2. Bendradarbiavimas su dizaino komanda: Jie glaudžiai bendradarboja su dizaineriais, užtikrinant, kad aplikacijos dizaino elementai būtų tiksliai įgyvendinti pagal dizaino specifikacijas.
 3. Integruoti paslaugas ir API išiantį asmenų: Mobiliosios aplikacijos kūrėjai integruoja aplikaciją su paslaugomis gale, duomenų bazių ir API, užtikrindami sklandų duomenų srautą ir funkcionalumą.
 4. Testavimas ir klaidų šalinimas: Jie atlieka kruopštų testavimą ir klaidų šalinimą, norėdami nustatyti ir ištaisyti bet kokius techninius ir našumo problemas, kurios gali atsirasti plėtros procese.
 5. Užtikrinimas, kad aplikacija veikia gerai ir optimizavimas: Mobiliosios aplikacijos kūrėjai optimizuoja aplikacijos veikimą, užtikrinant efektyvius įkeliavimo laikus, reaktyvumą ir bendrą naudotojo patirtį.
 6. Sekimas industrijos tendencijas ir naujas technologijas: Šiuolaikinės naujovės ir mobiliosios aplikacijos plėtros tendencijų žinios padeda kūrėjams tobulinti savo įgūdžius ir kurti naujausias aplikacijas.
 7. Bendradarbiavimas su funkcinių komandomis: Mobiliosios aplikacijos kūrėjai glaudžiai bendradarbiauja su projektų vadovais, dizaineriais ir kitais kūrėjais, užtikrindami sklandų bendradarbiavimą ir sėkmingą projekto baigtį.

Populiarios užduotys mobiliojo aplikacijos kūrėjams

 1. Vartotojo sąsajos projektavimas
 2. Rašymo programavimo kalbomis, tokiomis kaip Swift, Java arba Kotlin
 3. Aplikacijų testavimas ir klaidų šalinimas
 4. Bendradarbiavimas su dizaineriais ir kitais kūrėjais
 5. Paslaugų ir trečiųjų šalių bibliotekų integravimas
 6. Aplikacijos veikimo ir atminties efektyvumo optimizavimas
 7. Saugumo priemonių įgyvendinimas
 8. Atnaujinimas ir priežiūra
 9. Naudojimas naujoms technologijoms ir tendencijoms tyrinėti
 10. Techninės pagalbos teikimas ir problemų sprendimas